"Pēc ilgāka pārtraukuma nevaru ieslēgt skūteri; lādētājā deg zaļā lampiņa"

Šis nekad nav patīkami. Labā ziņa, visdrīzāk, visu var vērst par labu! Ja skūteri mēģini ieslēgt pēc ilgāka pārtraukuma, piemēram, pavasarī atsākot sezonu un tas neieslēdzas, pirmā doma parasti ir: vajag palādēt. Ja lādētājā iedegas sarkanā lampiņa, ir liela varbūtība, ka pēc pāris minūtēm jau varēsi doties paredzētajā izbraucienā. Bet, ja iedegas zaļā (kas normālā gadījumā nozīmē, ka skūteris ir uzlādējies; pareizāk gan - vairs netiek lādēts), varētu būt kāda no šīm problēmām (un aptuvenā varbūtība katrai no tām):

  1. Bojāts lādētājs (5%) Arī pats lādētājs ir gana sarežģīts aparāts, iespējams aktīvi lietojot bojāts kāds lādētāja vads, vai kāda no elektronikas komponentēm.
  2. Korozija lādēšanas ligzdā (10%) Mazais sarkanais gumijas vāciņš, kas aizsargā lādēšanas ligzdu skūtera apakšpusē nereti paliek vaļā vai ir pat noplīsis, kas rada lielisku iespēju mitrumam darīt savu, attiecīgi neveidojas stabils un drošs savienojums skūterim starp lādētāju un lādēšana nenotiek.
  3. "Es uzlaboju programmatūru" (10%) Nevaram beigt uzsvērt cik šī ir slikta ideja, īpaši jaunākajiem skūteriem, kuru programmatūras daļas ir šifrētas.
  4. Baterija ir izlādējusies zem minimālā sprieguma (75%) Šis ir pats biežākais iemesls kāpēc skūteris nelādējas. Tavs Xiaomi skūteris arī izslēgtā stāvoklī, savā ziņā, ir ieslēgts visu laiku, kas, protams, patērē bateriju. Šajā "guļošajā" stāvoklī baterijas patēriņš ir tik mazs, ka tas nerada nekādas problēmas pat vairākus mēnešus, tāpēc šī problēma parādās tieši pēc nesezonas - ziemas. Ja nopērkot skūteri izlasīji instrukciju no A līdz Z, noteikti atceries šo "Keep in mind to recharge it every 60 days to protect the battery from potential damage which is beyond limited warranty"; īsumā: ja pilnībā neuzlādēsi savu skūteri reizi divos mēnešos vari to sabojāt, un tas nebūs garantijas remonts.

Ja lasi, bet neesi saskāries ar šo, paturi prātā: 1.Lādētāju glabā/pārvieto saudzīgi! 2.Lādēšanas ligzdas vāciņu kārtīgi aizvērt ir būtiski! 3.Neveic programmatūras uzlabojumus pēc "YouTube", ja nu tomēr, rēķinies, ka remonts var būt gana dārgs. 4.Arī periodos, kad skūteris nav aktuāls, atceries parūpēties par tā bateriju 1x 2 mēnešos!

Ja lasi un šķiet, ka ir jau par vēlu, raksti mums.

© skuteruserviss.lv

INFO PAR IERAKSTIEM


Ierakstos pausts mūsu vai publiski pieejamais viedoklis, kā arī mūsu pieredze ar Xiaomi skūteriem. Aicinām ikvienu pašu izvērtēt informācijas saturu. Ja vēlies padalīties ar savu pieredzi vai ieteikt kādu tēmu, raksti mums.

RAKSTI MUMS


Image
Image
Image

Pēc vairākkārtējas sadarbības joprojām varu teikt tikai to labāko. Ātri, precīzi, ļoti saprātīgas izmaksas. Iesaku visiem!
Guntis
Pus stundas laikā nomainīja riepas manam xiami mi. Lielisks serviss, iesaku!
eleonora
Viss ideāli atbrauca paņēma skūteri, nomainīja riepu un viss bija tik ātri. Ļoti labs un profesionāls serviss.
vladimirs
Lielisks, uzticams un ātrs serviss. Laipna apkalpošana. Noteikti iesaku doties tieši uz šo servisu, ja tas nepieciešams.
katrīna
Atsaucīgs un kvalitatīvs skūteru serviss. Burtiski 15 minūšu laikā nomainīja plīsušo gaisa kameru pret labu cieto/bez gaisa kameru. Ērti un ātri visu sarunāt caur Whatsapp. Iesaku.
juris
Lielisks serviss. Aizmugurējais ritenis tika ātri un efektīvi nomainīts. ES iesaku.
grigory
Perfect- knowledge, recommendations and full support. Thank you
nerijus
Ātri un kvalitatīvi!
nikita
Viss ātri operatīvi:)
aleksandrs
Super servis! Viss tika gaiši un precīzi paskaidrots par skūtera remontu, ka ari darbs tik izdarīts kvalitatīvi un īsā laikā posmā, esmu sajūsmā pat attieksmi un kvalitāti, noteikti iesaku visiem, labs un atsaucīgs personals, paldies jums<3
anastasija
Ļoti atsaucīgs un draudzīgs elektroskūteru serviss. Atbildēja pat svētdienā (whatsapp). Diagnostika aizņēma pusstundu - ļoti operatīvi dabūja skūteri pie dzīvības pēc "ziemas guļas". Gala izmaksas kā bija iepriekš runāts! Iesaku servisu visiem!
karina
Godam parūpēsies par skūteri, veiks diagnostiku un atradīs veidu kā salabot problēmu un parūpēsies, ka ar pārējo viss arī kārtība - pievilks to, kas jāpievelk, piepumpēs riepas utt.
edgars

STRĀDĀJAM TIKAI PĒC PIERAKSTA!

Kr.Barona 21A, Rīga