ŠEIT VARI APSKATĪT mantas, KURAS PĀRDOD MŪSU KLIENTI


JA KAS INTERESĒ, RAKSTI NORĀDOT ATTIECĪGĀS LIETAS KODU

JA VĒLIES PUBLICĒT SAVU "SLUDINĀJUMU", RAKSTI 

Image

8,5x2 RIEPAS 2GAB.


JAUNAS, PAKOMĀTS PA LATVIJU IEKĻAUTS CENĀ


24 EUR


KODS: 0718

Image

KONTORLIERIS+TERMOPASTA 50g


JAUNS. XIAOMI M365/Pro/
Essential/1S/Pro2 (V3)


50 EUR


KODS: 0717

Image

8,5X2 OFF-ROAD RIEPAS


JAUNAS, PIEJAMAS 2GAB., PĀROD ARĪ PA VIENAI.


15 EUR


KODS: 0712

PIRKŠANAS/PĀRDOŠANAS NOTEIKUMI


Īsti nekādu noteikumu nav. Publicētās lietas ir mūsu klientu lietotās vai jaunās, ar Xiaomi skūteriem saistītās mantas. Mēs no savas puses cenšamies iespēju robežās pārbaudīt mantu stāvokli, bet atbildību un garantiju par to neuzņemamies, kā vairumā sludinājumu portālu. Tā kā par sludinājumu ievietošanu netiek piemērota nekāda maksa, paturam visas tiesības atteikt vai izņemt sludinājumus, kurus uzskatām par neaktuāliem vai neatbilstošiem. Visādi citādi centīsimies nodrošināt vislabāko iespējamo pieredzi starp pārdevēju un pircēju, kā arī pārbaudīsim, vai pārdotās mantas atbilst fotogrāfijām un norādītajam stāvoklim.

RAKSTI MUMS


Image
Image
Image

Pēc vairākkārtējas sadarbības joprojām varu teikt tikai to labāko. Ātri, precīzi, ļoti saprātīgas izmaksas. Iesaku visiem!
Guntis
Pus stundas laikā nomainīja riepas manam xiami mi. Lielisks serviss, iesaku!
eleonora
Viss ideāli atbrauca paņēma skūteri, nomainīja riepu un viss bija tik ātri. Ļoti labs un profesionāls serviss.
vladimirs
Lielisks, uzticams un ātrs serviss. Laipna apkalpošana. Noteikti iesaku doties tieši uz šo servisu, ja tas nepieciešams.
katrīna
Atsaucīgs un kvalitatīvs skūteru serviss. Burtiski 15 minūšu laikā nomainīja plīsušo gaisa kameru pret labu cieto/bez gaisa kameru. Ērti un ātri visu sarunāt caur Whatsapp. Iesaku.
juris
Lielisks serviss. Aizmugurējais ritenis tika ātri un efektīvi nomainīts. ES iesaku.
grigory
Perfect- knowledge, recommendations and full support. Thank you
nerijus
Ātri un kvalitatīvi!
nikita
Viss ātri operatīvi:)
aleksandrs
Super servis! Viss tika gaiši un precīzi paskaidrots par skūtera remontu, ka ari darbs tik izdarīts kvalitatīvi un īsā laikā posmā, esmu sajūsmā pat attieksmi un kvalitāti, noteikti iesaku visiem, labs un atsaucīgs personals, paldies jums<3
anastasija
Ļoti atsaucīgs un draudzīgs elektroskūteru serviss. Atbildēja pat svētdienā (whatsapp). Diagnostika aizņēma pusstundu - ļoti operatīvi dabūja skūteri pie dzīvības pēc "ziemas guļas". Gala izmaksas kā bija iepriekš runāts! Iesaku servisu visiem!
karina
Godam parūpēsies par skūteri, veiks diagnostiku un atradīs veidu kā salabot problēmu un parūpēsies, ka ar pārējo viss arī kārtība - pievilks to, kas jāpievelk, piepumpēs riepas utt.
edgars

STRĀDĀJAM TIKAI PĒC PIERAKSTA!

Kr.Barona 21A, Rīga